Rezerwacja

29057039_l

W sprawach rezerwacji, nie zwlekaj, zadzwoń na 664 091 164 lub napisz na dkwp@vp.pl
Czekamy na Ciebie!

Cena:
Oferujemy wynajem całego domu.
Cena najmu:
350 zł za dobę w przypadku pobytu tygodniowego
390 zł za dobę w przypadku pobytu weekendowego
.
Cena dotyczy zakwaterowania 8 osób. W przypadku większej liczby gości, dopłata wynosi 20 zł za każdą kolejną osobę za dobę.

Rezerwacje i płatności:
Prosimy o  kontakt mailowy lub telefoniczny i rezerwację terminu. Aby potwierdzić rezerwację należy wpłacić zaliczkę w wysokości 30% kosztu pobytu.
Pozostałą część należności za pobyt pobieramy w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym terminem rezerwacji domu. Nie obsługujemy kart płatniczych ani debetowych. Płatność można dokonać gotówką lub przelewem.
W przypadku wcześniejszego wyjazdu, niż w rezerwo­wanym terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie. W wypadku gdy rezerwacja nie zostanie odwołana, a Gość nie pojawi się w umówionym terminie bez wcześniejszego powiadomienia, zobowiązany jest do uiszczenia należności za cały pobyt. W wypadku odwołania rezerwacji przez Gościa możliwa jest zamiana terminu na inny w bieżącym sezonie, o ile będzie dostępny. W każdym innym wypadku zaliczka przepada w całości.
Zaliczka jest zwracana w całości w przypadku, gdy nie dojdzie do realizacji usługi z naszej winy.

Doba i pobyt:
Doba trwa od godziny 13:00 w dniu przyjazdu do godziny 11:00 w dniu wyjazdu. Nasz dom wynajmujemy na minimum weekendowy pobyt. W sezonie wakacyjnym minimalny okres pobytu to tydzień. Zapraszamy do indywidualnego kontaktu w przypadku zainteresowania innymi terminami. Ilość osób zajmujących dom nie może być większa niż zgłoszona podczas rezerwacji. Osoby odwiedzające gości proszone są o opuszczenie obiektu do godziny 23:00.

Dobre obyczaje:
Prosimy o zachowanie ciszy  w godzinach od 22:30 do 8:00.
Prosimy o niepalenie papierosów.
Przed wyjściem z pokoju i domu prosimy o wyłączanie światła i wszelkich urządzeń elektrycznych.
Prosimy o zamykanie domu na klucz – nie bierzemy odpowiedzialności za pozostawione rzeczy na terenie osady.
Goście odpowiadają materialnie za wszelkie uszkodzenia oraz zniszczenia powstałe z ich winy lub z winy ich gości, podopiecznych i zwierzaków.
Zwierzęta mogą przebywać na terenie osady, po wcześniejszym zgłoszeniu podczas rezerwacji. Prosimy o zachowanie czystości po swoich zwierzętach.
Parking na terenie osady (podjazd do garażu) jest bezpłatny oraz niestrzeżony. Nie ponosimy odpowiedzialności za pojazdy pozostawione na parkingu oraz rzeczy w nich znajdujące się.

Zabawa z ogniem:
Kominek w salonie jest do dyspozycji gości. Drzewo na opał można pobrać z kotłowni za darmo (po wcześniejszym ustaleniu). W trakcie palenia ognia prosimy zamykać drzwi od kominka.
Na terenie osady ognisko można palić tylko w wyznaczonym miejscu.
Prosimy zachować ostrożność podczas palenia ognia.

Posiłki:
W osadzie jest w pełni wyposażona kuchnia, stół jadalny, naczynia. Zachęcamy do przyrządzania własnych posiłków. Prosimy o zachowanie czystości oraz używanie sprzętów kuchennych zgodnie z instrukcją obsługi i zaleceniami producentów.